Objednávkový formulár

Objednávkový formulár

Ak ste sa rozhodli objednať jazykovú publikáciu na stránkach bilingual.sk postupujte podľa nasledovných pokynov.

Postup objednania

Objednávanie jazykovej publikácie v našom internetovom obchode je veľmi jednoduché. Stačí vyplniť objednávkový formulár, v ktorom je potrebné uviesť nasledujúce udaje:

    1. Vaše kontakné údaje.

    2. Adresu doručenia zásielky.

    3. Uviesť spôsob platby - prevodom na účet alebo na dobierku.

    4. Vyplniť druh a počet objednaných knižných titulov.


    Po vyplnení údajov sa zobrazí konečná celková cena za tovar, vrátane poštovného.

    V poslednom kroku si pozorne skontrolujte všetky zadané údaje. Svoju objednávku nám odošlete kliknutím na tlačidlo "odoslať objednávku". Okamžite po odoslaní objednávky Vám bude na Vašu e-mailovú adresu poslaný e-mail s Vami zadanými údajmi, celkovou cenou a číslom Vašej objednávky. V prípade, že sa pri objednávaní tovaru vyskytne akýkoľvek problém, pošlite nám správu pomocou kontaktného formulára alebo na e-mail info@bilingual.sk a my Vás budeme kontaktovať.

Dodacie podmienky

OBJEDNÁVKA BANKOVÝM PREVODOM
    V prípade, že sa rozhodnete platiť prevodom na účet, tovar Vám bude odoslaný ako doporučená zásielka do troch pracovných dní po uhradení platby. Platbu uhrádzajte na účet 4201099754/8360. Pri platení nezabudnite uviesť variabilný symbol Vašej platby, ktorý Vám bude automaticky zaslaný na Váš e-mail.

OBJEDNÁVKA NA DOBIERKU
    V prípade, že sa rozhodnete objednať tovar na dobierku, bude Vám tovar odoslaný do troch pracovných dní po odoslaní objednávky. Tovar je potrebné zaplatiť pri preberaní zásielky.

    Tovar expedujeme na odoslanie do troch pracovných dní. Súčasne s objednaným tovarom Vám zašleme aj faktúru. Tovar odosielame obvykle Slovenskou poštou. Doba doručenia zásielky od odoslania trvá zvyčajne 1-3 dni. Cena poštovného je 2 EURÁ a je platná v rámci Slovenskej republiky. Mimo Slovenskú republiku je potrebné dohodnúť cenu individuálne.

Poučenie o práve na odstúpenie

Pre reklamáciu alebo vrátenie tovaru platia príslušné ustanovenia občianskeho a obchodného zákonníka, ako aj zákona o ochrane spotrebiteľa pri zásielkovom predaji. Spotrebiteľ právo od zmluvy odstúpiť do 7 dní od prevzatia tovaru a vrátiť objednaný tovar dodávateľovi. Tovar musí byť vrátený na adresu dodávateľa v pôvodnom neporušenom stave so všetkými dokladmi a dokumentáciou, ktoré boli spotrebiteľovi dodané. Priame náklady na vrátenie tovaru nesie spotrebiteľ. Po odstúpení a riadnom vrátení tovaru spotrebiteľom je dodávateľ povinný bez zbytočného odkladu vrátiť spotrebiteľovi sumu zaplatenú za tovar.
Prajeme Vám príjemné štúdium jazykov!